Aynı Safa Ekstraktı 250 ml

Aynı Safa Ekstraktı 250 ml

285,00TL

Aynı Safa İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetAynı Safa Ekstraktı

Aynı Safa Ekstraktı, Calendula Offıcınalıs Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

Aynı Safa Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. Aynı Safa Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

Aynı Safa Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008


Aynı Safa Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

Aynı Safa Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen Aynı Safa Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. Aynı Safa Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Aynı Safa Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. Aynı Safa Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan Aynı Safa Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. Aynı Safa Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

Aynı Safa Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

Aynı Safa Ekstraktı Üretiminde, Calendula Offıcınalıs Bitkileri Kullanılmıştır.

Aynı Safa Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda Aynı Safa Ekstraktı 285,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. Aynı Safa Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece Aynı Safa Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

Aynı Safa Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 50 mm x 240 mm x 50 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, Aynı Safa Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

Aynı Safa Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen Aynı Safa Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

Aynı Safa EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

Aynı Safa Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. Aynı Safa EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
Aynı Safa Ekstraktı Danışman Hekim

Aynı Safa Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle Aynı Safa Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, Aynı Safa Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. Aynı Safa Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

Aynı Safa Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. Aynı Safa Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer Aynı Safa Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat Aynı Safa Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi