Başarılarımız

Başarılarımız

İmmu-Nat tarafından üretilen bitkisel  ekstraktlar, Avrupa Birliği Ülkelerinde bulunan eczanelerde satılabilirlik hakkı kazanarak ve 1.sınıf preparat ünvanı almış tek Türk firmasıdır.* İmmu-Nat, ISO 9001:2008 ve 22000:2005 Kalite Belgesine sahip olup Alman akredite kuruluşu olan DAKKS firması tarafından da akredite sertifikasına sahiptir.* İmmu-Nat’ın XPS6 adlı ürünü, Almanya’da ilgili bakanlık tarafından 101-3131-10/00477(2012) izin sicil numarası ile kayıt altına alınıp Almanya ve tüm Avrupa’da satışına onay verilmiştir.

* GE-KA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) tarafından 2012 Yılı Tarıma  Dayalı Sanayide Katma Değerin Artırılması  Mali Destek Programı’nda DOĞANIN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ ‘’İMMU-NAT’’ HAYAT VERİYOR projesi ile teşvik almaya hak kazanan İmmu-Nat, üretim tesislerinde yaptığı yeni yatırımlarla üretim gücünü artırmaya devam etmektedir.

* 2012 Uluslarası Güvenilir Gıda Zirvesi’nde Gıda Takviyesi Kategorisinde Müşteri Memmnuniyeti Ödülü’nü almayı hak eden İmmu-Nat, ürettiği bitkisel ürünlerin kalitesini bu şekilde kanıtlamaktadır.

* Ürettiği XP S6, Zerdeçal Extraktı, Osmanlı Kök Şurubu Ekstresi ve  For Women ürünleriyle Ortadoğu pazarına giren İmmu-Nat, Irak’ta 80 yatak kapasiteli bir hastaneye sahip olan Beyin cerrahı Dr. Farhad Bahjat Mohammed’in öncülüğünde gerçekleşen anlaşmada, ilk etapta hastanenin mevcut hastalarına hizmet verecektir. Ürünler Irak, İran, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere tüm İslam ülkelerinde satışa sunulacaktır.

Danışman Hekimlerimiz