Alıç Meyvesi Ekstraktı

180,00TL

Alıç Meyvesi İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetAlıç Meyvesi Ekstraktı

Alıç Meyvesi Ekstraktı, CRATAEGUS SP. Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

Alıç Meyvesi Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. Alıç Meyvesi Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

Alıç Meyvesi Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008

Alıç Meyvesi Hafif Ekşimsi Bir Meyve Olan Alıç Meyvesi, Olgunlaştığında Kırmızı ve Sarı Renk Alır. Alıç Meyvesinin Ağacı Yaklaşık 10 Metre Boyunda Bir Ağaçtır. Alıç Meyvesini Bukadar Önemli Yapan Şey İse İçindeki Vitamin ve Minerallerdir. Sağlık Açısından Son Derece Önemli Olan Bu Vitamin ve Mineraller Asırlardır Alternatif Tıp'ta Kullanılmıştır.

Genellikle Erciyes Dağlarının Eteklerinde Yetişen Alıç Meyvesi Tam Bir Kalp Dostu Olarak Bilinir. Gıda ve Tarım Bakanlığının Sitesinde Bu Tip Meyvelerin Mevsiminde veya Sıvı Ekstrakt Olarak Tüketiminin İnsan Sağlığı İçin Olumlu Sonuçlar Yaratabileceği Söylenmiştir.


Alıç Meyvesi Resimleri

Alıç Meyvesi Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

Alıç Meyvesi Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen Alıç Meyvesi Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. Alıç Meyvesi Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Alıç Meyvesi Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. Alıç Meyvesi Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan Alıç Meyvesi Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. Alıç Meyvesi Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

Alıç Meyvesi Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

Alıç Meyvesi Ekstraktı Üretiminde, CRATAEGUS SP. Bitkileri Kullanılmıştır.

Alıç Meyvesi Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda Alıç Meyvesi Ekstraktı 180,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. Alıç Meyvesi Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece Alıç Meyvesi Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

Alıç Meyvesi Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 50 mm x 240 mm x 50 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, Alıç Meyvesi Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

Alıç Meyvesi Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen Alıç Meyvesi Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

Alıç Meyvesi EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

Alıç Meyvesi Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. Alıç Meyvesi EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
Alıç Meyvesi Ekstraktı Danışman Hekim

Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, Alıç Meyvesi Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. Alıç Meyvesi Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat Alıç Meyvesi Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi