İmmunat Hindiba Yaprağı Ekstraktı 250 Ml

170,00TL

Hindiba Yaprağı İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetHindiba Yaprağı Ekstraktı

Hindiba Yaprağı Ekstraktı, cıchorıum Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008


Hindiba Yaprağı Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen Hindiba Yaprağı Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan Hindiba Yaprağı Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Üretiminde, cıchorıum Bitkileri Kullanılmıştır.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda Hindiba Yaprağı Ekstraktı 170,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece Hindiba Yaprağı Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 50 mm x 240 mm x 50 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, Hindiba Yaprağı Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

Hindiba Yaprağı Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen Hindiba Yaprağı Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

Hindiba Yaprağı EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. Hindiba Yaprağı EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
Hindiba Yaprağı Ekstraktı Danışman Hekim

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, Hindiba Yaprağı Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat Hindiba Yaprağı Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi