İmmunat Osmanlı Kök Şurubu Ekstraktı

180,00TL

Osmanlı Kök ve Baharat İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetOsmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı, Beta Vulgaris curcuna longa ceratonia sılıqua pıper nıgrum glycyrrhıza glabra cınnamomum zeylanıcum zıngıber offıcanale Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008


Osmanlı Kök ve Baharat Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Üretiminde, Beta Vulgaris curcuna longa ceratonia sılıqua pıper nıgrum glycyrrhıza glabra cınnamomum zeylanıcum zıngıber offıcanale Bitkileri Kullanılmıştır.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı 180,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 65mm 175mm x 40 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

Osmanlı Kök ve Baharat EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. Osmanlı Kök ve Baharat EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Danışman Hekim

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat Osmanlı Kök ve Baharat Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi