İmmunat Xp Tonis H-D

195,00TL

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetXP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı, Cynara scolymus Milk Thiste liquid cichorium endıvıa Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008


XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Üretiminde, Cynara scolymus Milk Thiste liquid cichorium endıvıa Bitkileri Kullanılmıştır.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı 195,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 65mm 175mm x 40 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Danışman Hekim

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat XP TONİS H-D (Enginar-Deve Dikeni- Hindiba) Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi