İMMUNAT XP S6

İMMUNAT XP S6

225,00TL

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetXP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı, Olea eurpaea veronica beccabunga achillea millefolium lavandula stechas urtica urens equsetum arvense fumaria officinalis juglans regia galium aparine glycyrrhiza glabra Bitkisinden 300 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 300 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008

XP S6 İçeriğindeki Bitkiler

Meyan Kökü, Zeytin Yaprağı, Yavşan Otu, Isırgan Otu, Ceviz Yaprağı,
Kırkkilit Otu, Civan Perçemi, Karabaş Otu, Yoğurt Otu, Şahtere
Ürün 100 cc lik üç adet şişe şeklindedir ve 1 aylık kullanım içindir.


Net : 3 x 100 ml

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı 100 ml Amber Renkli Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Üretiminde, Olea eurpaea veronica beccabunga achillea millefolium lavandula stechas urtica urens equsetum arvense fumaria officinalis juglans regia galium aparine glycyrrhiza glabra Bitkileri Kullanılmıştır.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı 225,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Porsiyon Sayısı 60 dir.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 40mm x 140 mm x 110 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Danışman Hekim

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat XP S6 Sıvı Bitki Karışımı Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi