İmmunat Xp Tonis H-B

İmmunat Xp Tonis H-B

195,00TL

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) İmmunat Firması Tarafından Üretilen ve Satışa Sunulan Bir Üründür.

Stok Durumu: Stokta var
Kargo: Ücretsiz Kargo
İndirim Durumu: Havale'de 5% İndirim
AdetXP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı, Achıllea Mıllefolıum vıtex agnus - castus rosemarinus officınalus Bitkisinden 250 Ml Üretilmiş Olup, İçeriğinde Başka İlave Bir Madde Yoktur.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı, Doktor Tarafından Başka Bir Kullanım Şekliyle Tavsiye Edilmediği Zamanlarda, Sabah 1 Ölçek, Akşam 1 Ölçek Olmak Üzere Günde 2 Defa Olmak Üzere Yemeklerden 1 Saat Sonra 1 Bardak Su İle Tüketilmelidir. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Tüketimi İle İlgi, Danışman Hekimimizden Bilgi, Alabilirsiniz.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Sıvı Likit Olarak ve 250 Ml Olarak Üretilmektedir.

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İşletme Kayıt Numarası:ISO22000:2005 (HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi)

Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001:2008


XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ürünü Sosyal Medyada Paylaşmak İstermisiniz?

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Bakanlığımızın Belirlemiş Olduğu İlgili Kodekse Uygun Olarak Üretimi Gerçekleştirilmiştir. Son Sistem Makina ve Teknik Bilgi İle Üretilen XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı İmmunat Sağlık Ekibi Tarafından Onaylanarak Satışa Sunulmaktadır. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Uluslararası Standardizasyon Örgütü’nün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP Good Manufacturing Practice – İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları standartlarını içeren, ISO22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Üreten Firmamız T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na Kayıtlı Bir Firma Olup, Belirli Aralıklarla İlgili Bakanlıklar Tarafından Denetlenmektedir. Kalite ve İzin Belgelerimizi Buradan İnceleyebilirsiniz. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Hijyenik Ortamlarda, Isı, Basınç, Nem, Rutubet Kontrollü Üretim Odalarında Üretilip paketlenir. Üretim ve Paketleme Aşaması Tamamlanan XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı İlgili Bayilere Gönderilerek Satışa Sunulur. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Seçkin Eczanelerde, İmmunat Yasal Bayilerinde İmmunat Kurumsal Sitelerinde ve www.immunat.org Sitesinde Satışa Sunulmaktadır.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı 250 ml Amber Renkli Damlalıklı Cam Şişe, Kilitli Kapak, Güvenlik Bandı ve Kutu Şeklinde Ambalajlanmıştır.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Üretiminde, Achıllea Mıllefolıum vıtex agnus - castus rosemarinus officınalus Bitkileri Kullanılmıştır.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Fiyatı

Sitemizde ve Kurumumuzda XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı 195,00TL'den Satışa Sunulmaktadır ve Ücretsiz Kargo Olarak Gönderilmektedir. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Satınalmak İçin Online Satın Al Butunu'nu Kullanabileceğiniz Gibi, Telefon İle'de Satın Alabilirsiniz.

Doktorunuz Tarafından Başka Bir Şekilde Tavsiye Edilmediği Sürece XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Porsiyon Sayısı 50 dir.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Ambalaj Ölçü Detayları 65mm 175mm x 40 mm Şeklindedir.

Doktorunuzun Önerdiği Şekilde Kullanıldığı Sürece, XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı İçin Rapor Edilen Herhangi Bir Yan Etki Bulunmamaktadır.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı'nın Üretiminde Şeker, Tuz, Mısır, Maya, Buğday Gluten, Soya ve Süt Gibi Potansiyel Alerjenleri İçermez. Sentetik Renklendirici, Koku Düzeltici, Tatlandırıcı, Kayganlaştırıcı Kullanılmadan Üretilen XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Sağlığınızı Olumsuz Yönde Etkileyecek Bir Katkıya Sahip Değildir.

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) EkstraktıYasal ve Önemli Uyarılar

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Doktorunuz Tarafından Tavsiye Edilen Günlük Dozlarda Kullanınız. Çocukların Ulaşamayacağı Yerlerde Saklayınız. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) EkstraktıNormal Gıda ve Besinlerin Yerine Geçmeyeceğini Unutmayınız. İlaç Değildir. Hastalıkların Önlenmesi veya Tedavi Edilmesi Amacıyla Kullanılmaz. Hamilelik veya Emzirme Dönemlerindeki Kullanım İçin Doktorunuza Danışmanız Önerilir.
İmmunat Danışman Hekim
XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Danışman Hekim

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullanımı Kişiden Kişiye Değişebilir. Bu Nedenle XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullanmadan Önce İmmunat Danışman Hekimi Dr. Mustafa SALTOĞLU'na Danışabilirsiniz. Danışman Hekimimize, XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Hakkında ve Diğer Sağlık Sorunlarınızla Alakalı Ücretsiz Danışabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Danışman Hekim Dr. Mustafa SALTOĞLU Alternatif Tıp Dalında Araştırmalar Yapmış ve Bu Konuda Uzmanlaşmıştır. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Hakkında Merak Ettiklerinizi Kendisine Sorabilirsiniz.

Danışman Hekim'e Danışmak İstiyorum

Danışman Hekimimize, Sitemizdeki Canlı Destek Üzerinden veya 0 850 840 66 55 Nolu Telefondan Ulaşabilirsiniz

Benzer Ürünler

XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullananlar Tarafından Yapılan Yorumları Burada Görebilirsiniz. XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullanarak Memnun Kalanlar veya Memnun Kalmayanların Yaptığı Yorumlar Bizim İçin Önemli Olduğu Kadar Diğer XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullanıcıları İçinde Önemlidir. Eğer Daha Önce İmmunat XP TONİS H-B (Civan Perçemi-Hayıt Tohumu-Biberiye Yaprağı) Ekstraktı Kullanmış İseniz Sizde Yorum Yapabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi